Referetn/ka prodeje elektromaterialu Praha

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K cihelně 129, Praha, Hlavní město Praha

Společnost KAMAT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

KONT.: Předem nutno domluvit pohovor, popř. zaslat e-mailem životopis!! Po - Pá 8-14 hod.,p.Lev,tel.:724004048,e-mail: plev@kamat.cz.
Požadavky: ŘP sk.B - aktivní řídič,znalost sortimentu elektromatriálu výhodou, dobré komunikační schopnosti, čas. flexibilita.
Nabízíme: zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející kolektivu. Stravenky, podíl na hospodářském výsledku.

Kontakt

KAMAT spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Lev, vedoucí provozovny, Po-Pá8-14,+420 724 004 048, plev@kamat.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KAMAT spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KAMAT spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.