Referetn/ka prodeje elektromaterialu Praha

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K cihelně 129, Praha, Hlavní město Praha

Společnost KAMAT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

KONT.: Předem nutno domluvit pohovor, popř. zaslat e-mailem životopis!! Po - Pá 8-14 hod.,p.Lev,tel.:724004048,e-mail: plev@kamat.cz.
Požadavky: ŘP sk.B - aktivní řídič,znalost sortimentu elektromatriálu výhodou, dobré komunikační schopnosti, čas. flexibilita.
Nabízíme: zajímavou a samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející kolektivu. Stravenky, podíl na hospodářském výsledku.

Kontakt

KAMAT spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Lev, vedoucí provozovny, Po-Pá8-14,+420 724 004 048, plev@kamat.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KAMAT spol. s r.o. (IČO 45538701), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.