Mechanik Liberec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Generála Svobody 161, Liberec, Liberecký

Společnost BMTI ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- opravy strojů a mechanizace
Podmínky:
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost oprav hydrauliky
- znalost oprav autoelektriky
- svářečský nebo paličský průkaz
- servis a opravy stavebních strojů
Nabízíme:
- zázemí nadnárodní společnosti
- přátelské prostředí
- motivující platové ohodnocení
BMTI ČR s.r.o. je koncernová společnost STRABAG SE, která se zabývá obstaráváním, servisem a pronájmem všech stavebních strojů a motorových vozidel. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme si s nimi termín osobního pohovoru. Více informací o volných pozicích pro společnost STRABAG a jejích koncernových firem naleznete na www.strabag.cz v sekci Kariéra.

Kontakt

BMTI ČR s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Beran, +420 602 195 893, martin.beran@bauholding.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BMTI ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BMTI ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.