Konzultant/ka Prostějov

Plat: 81 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlaváčkovo nám. 1636, Prostějov, Olomoucký

Společnost Ivo Müller hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Životopisy zasílejte na e-mail ivo.muller@email.cz. Požadavky: praxe v oboru výhodou, komunikativnost, samostatnost, pracovitost, znalost práce na PC. Náplň práce: telemarketing - nejedná se o aktivní prodej po telefonu, administrativní činnost. Nabízíme: firemní telefon, pružná pracovní doba - zkrácený úvazek, 3-4 dny v týdnu, mimořádné odměny. Pracoviště: Vrbátky 256

Kontakt

Ivo Müller

Kontaktní osoba:
Ivo Müller, ivo.muller@email.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ivo Müller výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ivo Müller o smazání nebo o opravu osobních údajů.