Support engineer pro windchill plm Liberec

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: nám. Nerudovo 120, Liberec, Liberecký

Společnost Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Nerudovo nám. 6, 460 01 Liberec 1
Požadavky:
- 5leté zkušenosti na pozici Support Engineer PLM produktu
- Minimálně 3 a víceleté zkušenosti s PTC Windchill (zaměření CAD-Data Management, Document Management, Articles and BOMs)
- Zkušenosti s aplikací Windchill 10.1, Customizace ACLs (Access Control List), Lifecycles, Pracovní postupy
- Prokazatelné 5ti leté zkušenosti používání systémů Windchill PLM a PDMLink
- Zkušenosti v aplikační podpoře a podpory koncových uživatelů (ticket systém)
-Anglický jazyk - C2 - plynná angličtina
Hlásit se e-mailem

Kontakt

Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Véle, jiri.vele@knorr-bremse.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (IČ 03584127), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.