It senior architekt Praha

Plat: 80 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bucharova 2817, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SAP Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Jinonice, 158 00, Radlická č.p. 714/113a
Kontaktní osoba: Markova Veronika, e-mail: veronika.markova@sap.com
Plynulá znalost AJ; znalost práce s Informačním systémem; min. 5 let zkusenost na pozici IT Senior architekt;
Prokazatelné zkušenosti a dovednosti s:
BI4.2 Business Objects platform až do konce operacionalizace; instalací; pokročilou konfigurací (SSO, SSL,SAML, STS, APS, …) konektivitou k SAP HANA a BW; bezpečností BI4.2; řešením problémů a výkoností; upgrade; využití web/design studio/ explorer

Kontakt

SAP Services s.r.o.

Veronika Markova, +420 727 475 511, veronika.markova@sap.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAP Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SAP Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.