Pomocní skladníci

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost KORABEL družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Tsymbalist Olena, e-mail: korabel.t@seznam.cz

Kontakt

Korabel družstvoKontaktní osoba:
Olena Tsymbalist, předseda družstva, korabel.t@seznam.cz, Karlínské náměstí 59/12, 18600 Praha 86

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Korabel družstvo (IČO 25798537), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.