Provozní elektrikář/-ka Kvasiny

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 145, Kvasiny, Královéhradecký

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lucie.krepelova@siemens.com.
Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání
- vyhláška 50/78 Sb. § 6
- schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu
- samostatnost a zodpovědnost se schopností týmové spolupráce
- údržba
Náplň práce:
- údržba elektrických a mechanických částí strojů a zařízení
- výroba a montáž různých jednoduchých elektrických a mechanických prvků
- provádění analýz příčin poruch a návrh nápravných opatření
- preventivní údržba strojů a zařízení
- spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách
Zaměstnanecké výhody:
- atraktivní finanční odměňování a široká škála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích,
příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci, možnost ubytování zdarma).

Kontakt

Siemens, s.r.o.

Lucie Křepelová, Recruitment Specialist, lucie.krepelova@siemens.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.