Asistent/ka realitního makléře - práce z domu Blansko

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Blansko, Jihomoravský

Společnost RIN LTD, odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři.

Popis pracovní pozice

Plný nebo zkrácený prac. úvazek (min. 10 hodin týdně). Práci lze vykonávat plně z domova. Po dohodě možný nástup ihned. Prac. poměr na dobu neurčitou.
Dobrá znalost českého jazyka i písmem, schopnost vést obchodní jednání i po telefonu, vhodné PC s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním. Jedná se o práci časově náročnou ale s velmi dobrým ohodnocením, zkušenosti z realit žádoucí.
KONTAKT NUTNÝ E- MAILEM NEBO TELEFONICKY. CV prosím zašlete na e-mail: ex@i-n.cz

Kontakt

RIN LTD, odštěpný závod

Kontaktní osoba:
Dušan Kajnar, +420 730 641 252, dk@i-n.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RIN LTD, odštěpný závod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RIN LTD, odštěpný závod o smazání nebo o opravu osobních údajů.