Rozvozce pizzy (řidič/ka, kurýrní pracovník) Ostrava

Plat: 20 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Korunní 973, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost FOOD PRODUCTS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava
Bližší informace Vám sdělíme při osobním pohovoru. Vaše životopisy zasílejte na e-mail: zivotopis@pizzacorleone.cz. O termínu osobní schůzky Vás budeme informovat v co nejkratším termínu.

Praxe vítána, ale není podmínkou. Požadujeme vysoké pracovní nasazení, řidičské oprávnění sk.B, časovou flexibilitu (krátký/dlouhý týden), ochotu a chuť učit se novým věcem, spolehlivost.

Nabízíme zázemí zavedené firmy, jistotu práce a výdělku, zaměstnanecké benefity. Nástup možný IHNED.
Mzda 16 000 - 18 000 čistého.

Kontakt

FOOD PRODUCTS, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Beleščák, zivotopis@pizzacorleone.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOOD PRODUCTS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOOD PRODUCTS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.