Servisní a montážní technici Vsetín

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jasenice 1253, Vsetín, Zlínský

Společnost STÍN KOVO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici provozní.

Popis pracovní pozice

Firma STÍN KOVO s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNICI
Požadavky:
- SŠ, vyučen (výhodou technický směr)
- praxe v oblasti montáž výhodou
- ŘP sk. B
- výhodou osvědčení dle §6 vyhlášky 50/78 Sb.
- časová flexibilita
- výborné komunikační schopnosti
- orientace na výsledek
Popis pozice:
- zaměřování, montáž a servis výrobků stínící techniky
- školení odběratelů v technickém směru
Nabízíme:
- motivační ohodnocení dle výkonu
- nástup možný ihned
ov. email 29.1.2018

Kontakt

STÍN KOVO s.r.o.

Veronika Szilagyiová, DiS., +420 571 477 526, uctarna@stin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STÍN KOVO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STÍN KOVO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.