Pracovník/-ice call centra Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Města Chersonu 1595, Most, Ústecký

Společnost CTSCZ spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
Náplň práce:
- Poskytování služeb zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
- jednoduchý telemarketing
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
- HPP, DPČ
- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
- Atraktivní práci v kanceláři
- Zvláštní prémie, bonusy, odměny
- Možnost zkrácené pracovní doby
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku
Do naší zavedené pobočky - call centra hledáme k rozšíření našeho úspěšného týmu telefonní operátory/operátorky na HPP (plný nebo částečný úvazek) nebo na DPČ. Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek.
CV zasílejte na e-mail: prace@ctscz.cz

Kontakt

CTSCZ spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Svobodová, ctscz@ctscz.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CTSCZ spol. s r.o. (IČO 03567231), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.