Instalater, topenář Vyžlovka

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 85, Vyžlovka, Středočeský

Společnost Petr Novotný hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři ústředního topení.

Popis pracovní pozice

Adresa: Pražská č.p. 85, Vyžlovka,281 63 Kostelec nad Černými Lesy
Kontakt: Jechová Lenka Bc., tel.: 702961694, e-mail: info@instalacenovotny.cz
Požadujeme: znalost v oboru instalatér, topenář, praxe v oboru alespoň 2 roky, slušné vystupování, řidičský průkaz sk. B.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Petr NovotnýKontaktní osoba:
Bc. Lenka Jechová, +420 702 961 694, info@instalacenovotny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Petr Novotný (IČO 76115585), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.