Pracovník/ce klientského obchodního místa - přepážkový pracovník Přerov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kramářova 1214, Přerov, Olomoucký

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
Servis a péče pro stávající a nové klienty; Nabídka finančních produktů, sjednávání smluv; Běžná administrativa; Vlastní organizace času.

Nabízíme:
Zaškolením a klientským kmenem; Propracovaným systémem odborného vzdělávání; Každodenní podporou a spolupráci v rozvoji kariéry; Zázemím silného finančního holdingu, včetně benefitů.

Požadavky:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou; Uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz; Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí; Obchodní zkušenosti nebo praxe ve finančnictví výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) a motivačního dopisu na e-mail: natasa.tomickova@obchod.csobpoj.cz

Pozn.: Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontakt

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOBKontaktní osoba:
Ing. Nataša Tomíčková, +420 725 367 200, natasa.tomickova@obchod.csobpoj.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB o smazání nebo o opravu osobních údajů.