Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Praha

Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U milosrdných 867, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Organizační složka SABBIADORO GESTIONI S.R.L. UNIPERSONALE hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce : U milosrdných 867/2, Staré Město
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 773 555 044 vždy ÚT - PÁ 13:00 - 15:00 hodin
Kontaktní osoba : paní Ivana Šetlová
Upřesňující informace : znalost AJ, RJ, ČJ, zkušenost práce recepčním na hotelu. Znalost PC a příslušného softwaru.

Kontakt

Organizační složka SABBIADORO GESTIONI S.R.L. UNIPERSONALE

Kontaktní osoba:
Ivana Šeflová, +420 608 123 982, pragabooking@gmail.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Organizační složka SABBIADORO GESTIONI S.R.L. UNIPERSONALE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Organizační složka SABBIADORO GESTIONI S.R.L. UNIPERSONALE o smazání nebo o opravu osobních údajů.