Všeobecné sestry bez osvědčení Jablonec nad Nisou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 135 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Přehrady 5282, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost JabloDSJ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

Všeobecná zdravotní sestra (nejlépe registrovaná), 12ti hodinové směny, v Domově pro seniory. Nejedná se o hlavní pracovní poměr.
Kontakt telefonicky, nebo emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

JabloDSJ s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Závůrková, +420 775 894 675, zavurkova@jablodsj.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JabloDSJ s.r.o. (IČO 05073383), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.