Zámečník Chrudim

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 307, Chrudim, Pardubický

Společnost SIAG CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Průmyslová 307, 537 01 Chrudim.
POŽADAVKY: Ochota pracovat ve směnném (2-3 směny) nebo nepřetržitém provozu, znalost čtení a práce dle výkresové dokumentace, svářečský průkaz - základní kurz ZK 135, ZK 311, popř. EN 287-1, EN 9606-1 (metoda 135,136,138,131,141) výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Balíček zaměstnaneckých výhod.
Smlouva na dobu určitou půl roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v pondělí až pátek od 8:00 do 14:30 hodin nebo na e-mailové adrese.

Kontakt

SIAG CZ, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Tatíček, +420 775 233 042, jiri.taticek@siag-group.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIAG CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIAG CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.