Lékař Praha

Plat: 75 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Florenci 2116, Praha, Hlavní město Praha

Společnost THE CLINIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři (kromě zubních lékařů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce : Na Florenci 2116/15, Praha 1 - Nové Město
Způsob prvního kontaktu : telefoniciky na č. 731 460 696 - kdykoliv nebo e-mailem -dr.studeny@gmail.com
Kontaktní osoba : MDDr. Jakub Studený
Upřesňující informace : pro plánované rozšíření naší soukromé praxe hledáme atestovaného (případně i neatestovaného) lékaře v oboru všeobecného praktického lékařství, či vnitrřního lékařství. Pro více informací, prosím, volejte na výše uvedené tel.číslo kde Vám vše rádi osobně představíme. Nadstandardní platové podmínky, příjemný a profesionální kolektiv, možnost vlastní realizace, podpora dalšího vzdělávání, osobní automobil, stálá pracovní doba 40 hodin týdně bez služeb. Vhodné pro atestované všeobecné praktické lékaře i lékaře ostatních odborností se zájmem o specializaci v oboru VPL.
Zaměstnanecké výhody : nadstandardní platové ohodnocení, služební automobil, podpora dalšího vzdělávání, seberealizace, kompletně vybavená ordinace pomocí nejmodernějších přístrojů, soukromá klientela, profesionální kolektiv.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

THE CLINIC s.r.o.Kontaktní osoba:
MDDr. Jakub Studený, +420 731 460 696, dr.studeny@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti THE CLINIC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost THE CLINIC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.