Operátor/ka výroby Pardubice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Panasonicu 266, Pardubice, Pardubický

Společnost Manuvia Job s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Staré Čívice - U Panasonicu 266
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytování.
První kontakt telefonicky (PO - PÁ 8:00 - 16:00), e-mailem nebo osobně - 17. listopadu 238, Pardubice.

Kontakt

Manuvia Job s.r.o.

Jana Kalousková, +420 774 762 361, jana.kalouskova@wincottpeople.cz, 17. listopadu 238, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Manuvia Job s.r.o. (IČO 29455022), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.