Obchodně techničtí zástupci Kostelec nad Černými lesy

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Cihelny 1145, Kostelec nad Černými lesy, Středočeský

Společnost JOPECO spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- U Cihelny 1145, Kostelec nad Černými lesy

Prvotní kontakt:
- tel.: 603 229 848
- e-mail: tomas.brandejs@jopeco.cz

Upřesňující údaje:
- OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE / OBCHODNĚ TECHNICKÁ ZÁSTUPKYNĚ bude mít na starosti region Středočeského kraje - okresy Nymburk, Praha-Východ, Kolín, Kutná Hora, Benešov, Havlíčkův Brod.
- Nástup možný ihned.
- Speciální požadavky - znalosti: praxe obchod. zástupce min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, Internet,…), řidičský průkaz sk. B.
Požadavky:
- Rozšiřovat svěřený kmen zákazníků
- Dovednost a chuť prodat sortiment zaměstnavatele
- Rychle se naučit sortiment a prodejní argumentaci
- Dovednost pracovat týmově v kolektivu
- Umění výběru vhodné argumentace
- Časová flexibilita
Zájemce prosíme, aby zaslali svůj životopis na e-mail: tomas.brandejs@jopeco.cz

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní firmy s mnohaletou tradicí

Kontakt

JOPECO spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Tomáš Brandejs, +420 603 229 848, tomas.brandejs@jopeco.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JOPECO spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JOPECO spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.