Provozní elektrikář Blansko

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gellhornova 2242, Blansko, Jihomoravský

Společnost Ernst Leopold s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: elektroúdržba strojů, jeřábů a zařízení budov, obsluha zařízení NN.
Požadujeme: vyučení v oboru, vyhlášku 50/1978 Sb. §5, orientace v elektro dokumentaci, praxe s el. měřícími přístroji, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení od 21.000 Kč měsíčně, hlavní pracovní poměr, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Zájemci hlaste se na personálním oddělení: p.. Alena Hlaváčková tel. 516 427 112, e-mail: alena.hlavackova@ernstleopold.cz nebo p. Jitka Matoušková tel. 516 427 126, e-mail: jitka.matouskova@ernstleopold.cz

Kontakt

Ernst Leopold s.r.o.Kontaktní osoba:
Alena Hlaváčková, personální ředitel, +420 516 427 112, alena.hlavackova@ernstleopold.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ernst Leopold s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ernst Leopold s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.