číšník/servírka Mariánské Lázně

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Mariánské Lázně, Karlovarský

Společnost OREA HOTELS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba v režimu krátký x dlouhý týden dělené směny od 6:00-14:00hod a od 17:00-21:00hod. Náplň práce: obsluha hostů, udržování čistoty na pracovišti. Požadavky: příjemné vystupování, komunikativní schopnosti. Nabízíme: výkonnostní odměny, příspěvek na zaměstnaneckou stravu. Kontakt pro zájemce: prvotní telefonický kontakt nutný Po-Pá od 9:00-15:00hod, anebo e-mailem.

Kontakt

OREA HOTELS s.r.o.

Jitka Rounová, mzdová účetní, +420 354 610 150,601 087 406, jitka.rounova@orea.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OREA HOTELS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OREA HOTELS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.