Provozní elektrikář Štětí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Litoměřická 272, Štětí, Ústecký

Společnost Siemens s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- odpovědnost za dané úseky technologie po stránce elektro, měření a regulace
- plánování nákladů na údržbu na dané období
- organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
- řízení malé pracovní skupiny specialistů údržby
- práce s technickou dokumentací a udržování její aktuálnosti
- vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
- provádění analýz poruch a navrhování technických opatření
- účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
- plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení
- práce v údržbovém modulu SAP
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
- vyhlášku 50/78 Sb §6
- znalost práce na počítači
- komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci
Nabízíme: atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci).
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Kontakt

Siemens s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Křepelová, lucie.krepelova@siemens.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Siemens s.r.o. (IČO 00268577), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.