Programátor průmyslových robotů Praha

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 1472, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Process Automation Solutions s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha průmyslových robotů.

Popis pracovní pozice

MV: Průmyslová 1472/11, 102 19 Praha 10
Kontakt: Ing. V.Taberyová, tel.: 296 584 790, e-mail: info.cz@pa-ats.com

Náplň práce:
o Off-line a On-line programování robota
o Základní parametrizace a kalibrace robota
o Oživení a uvedení do provozu
o Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
o Tvorba a řízení projektové dokumentace
o Řízení projektů, koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLC

Požadavky:
o Technické vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenství
o Znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
o Praxe s programováním robotů výhodou
o Časová flexibilita, ochota cestovat
o Řidičský průkaz skupiny B

Zam.výhody:
o Roční výkonové prémie
o 25 dní dovolené
o Příspěvek zaměstnavatele na stravování
o Notebook, případně mobilní telefon

Kontakt

Process Automation Solutions s.r.o.

Ing. Vladimíra Taberyová, +420 296 584 790, info.cz@pa-ats.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Process Automation Solutions s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Process Automation Solutions s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.