Dělník/ce ve výrobě kabelové konfekce Klatovy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Školní 440, Klatovy, Plzeňský

Společnost ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů.

Popis pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ: Školní 440, 33901 Klatovy
POŽADUJEME: šikovné ruce, dobrý zrak, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: montáž kabelové konfekce, smotání kabelu 1 - 20 m, nasazení konektoru, šroubování, zkoušení, balení do krabic - lehká práce, v sedě
NABÍZÍME: práce v malém kolektivu, 1 směnný provoz s možnosti upravení začátku pracovní doby od 8 hodin pro ženy s dětmi, jinak pracovní doba 6 - 14:30
Kontakt možný telefonicky, e-mailem, osobně po telefonické domluvě - p. Volf 602 441 949, paní Volfová 602 441 948 , volfe@volfe.cz

Kontakt

ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Emanuel Volf, jednatel, +420 602 441 949, volfe@volfe.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o. (IČO 18236111), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.