Pracovník pilnice Paskov

Plat: 18 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Paskov, Moravskoslezský

Společnost Pracanti s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

A11 a: 17/1/2018
Práce na HPP anebo DPČ.
Náplň práce:
- vizuální kontrola desek, obsluha pořezové linky na pilnici
Požadujeme:
- manuální zručnost, ochotu pracovat, dochvilnost
Nabízíme:
- zálohový systém, výkonnostní bonus, příspěvek na dopravu, na stravování
Kontakt:
- telefonicky v čase 9-17 hod, e-mailem viz výše
- osobně na adrese Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava

Kontakt

Pracanti s.r.o.

Veronika Kneiflová, +420 733 715 261,800 400 201, kneiflovaov@pracanti.eu, Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pracanti s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pracanti s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.