Soustružníci Šenov u Nového Jičína

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína, Moravskoslezský

Společnost VOP CZ, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů.

Popis pracovní pozice

z: 11.9.2017 a: 2.2.2018 Požadavky: vyučení v oboru obráběč kovů. Znalost výkresové dokumentace.
Nabízíme: Silné zázemí českého podniku.
Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, - dotované závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - příplatky na rámec ZP (např. profesní) - závodní preventivní péči, - cafeteria program, - volnočasové aktivity a další.
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Finanční odměnu 10 000 Kč pro zaměstnance, kteří doporučí vhodného kandidáta na technickou profesi. Stejnou částku obdrží i nový zaměstnanec.
Kontakt: osobně na adrese firmy ve dnech PO - PÁ v době od 6,30 do 14,30 hodin, personální oddělení, Ing. Věra Poláchová, telefon: 556 783 631, email: polachova.v@vop.cz

Kontakt

VOP CZ, s.p.

Ing. Věra Poláchová, odbor personalistiky a mezd, +420 556 783 631, polachova.v@vop.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VOP CZ, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VOP CZ, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.