Projektanti pozemních staveb Prostějov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Česká 824, Prostějov, Olomoucký

Společnost 2 arch s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zašlete na email: info@2arch.cz nebo tel. 777 556 627, 602 240 708 Ing. arch. Fröml, Ing. arch. Lorenčík (volat v době 8-16hod.).
Požadujeme: znalost programu AutoCad, World, Excel, ŘP sk. B. Výhodou praxe v oboru technického dozoru, stavbyvedoucího, projektanta, orientace ve stavebním zákoně, zákonu o zadávání veřejných zakázek, znalost rozpočtových programů, autorizace v oboru. Samostatnost, schopnost jednat s lidmi, ochota se vzdělávat a učit novým postupům. Možnost pružné pracovní doby. Místo výkonu práce: Česká 31, Prostějov.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

2 arch s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing.arch. Martin Fröml, jednatel, +420 777 556 627, info@2arch.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 2 arch s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 2 arch s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.