Zámečník - svářeč Karlovy Vary

Plat: 23 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 8, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost "AGRA-METAL" společnost s ručením omezeným hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči, řezači plamenem a páječi.

Popis pracovní pozice

Zámečník - Svářeč

Kontakt: p. Vlastimil Jánský, email: agrametal@cmail.cz
Osobně na adrese: Počerny 8, od 8:00 do 14:00h

Požadujeme:
Platné oprávnění k sváření v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme:
stravování, 13. plat

Místo výkonu práce: Počerny 8

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

"AGRA-METAL" společnost s ručením omezeným

Vlastimil Jánský, ved.provozu, +420 602 127 675, agrametal@cmail.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti "AGRA-METAL" společnost s ručením omezeným výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost "AGRA-METAL" společnost s ručením omezeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.