Mediální konzultant/konzultantka Rádia Petrov Brno

Rádio Petrov je oblíbené regionální rádio, informuje o lokálních událostech, pořádá a zároveň se zúčastňuje spousty kulturních a společenských akcí, hraje české písničky, které máte rádi. Rádio Petrov je patriotem Brněnska. Aktuálně hledáme posilu do svého obchodního týmu.

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lidická 48, Brno, Jihomoravský
Vloženo před rokem
Aktualizováno před rokem

Péče o databázi klientů, rozvíjení dlouhodobých vztahů, zpracovávání nabídek. Práce na HPP, částečný nebo ŽL. (na dobu neurčitou a 4 týdny dovolené) Bonusy, vstupenky, kancelář v centru.

Popis pracovní pozice

Aktuálně hledáme posilu do obchodního týmu.  


Jak vypadá práce konzultanta v Rádiu Petrov?

·         Typický pracovní den začíná v cca 8:30, kdy se všichni sejdou na krátké schůzce s manažerkou a informují se o novinkách, plánech apod.

·         Hodně času stráví konzultant vyhledáváním a oslovováním klientů, návštěvami u klientů  a následném  zpracování nabídek, vyřizováním e-mailů a telefonátů.

·         Nenechte se mýlit, nejde o obyčejný prodej volných minut reklamního vysílání, ale naopak - vaším cílem je poznat potřeby zákazníka a najít efektivní řešení přímo jemu na míru (s využitím různých typů marketingových nástrojů - inzerce, rozhovor, akce v terénu s promo týmem rádia a reprezentanty firmy, kulturní akce). 

·      Konzultanti se účastní řady společenských akcí, které pořádá rádio při nějaké události a pro konkrétní zákazníky.


Pro koho by tato práce mohla být zajímavá? Pro člověka, který

·         je proaktivní a ví, že obchod je často běh na dlouhou trať, ale když se to povede, stojí to za to,

·         má oči otevřené a dokáže kolem sebe vidět obchodní příležitosti,

·         umí naslouchat a pochopit potřeby konkrétních zákazníků a následně jim připravit nabídku na míru (inzerce, rozhovory, společenské akce, promo akce ...)

·         hledá flexibilitu a možnost využít selský rozum (tj. držet se doporučení a současně si hledat vlastní cesty, jak dosáhnout stanovených cílů - nikdo vám nebude stát za zády a počítat minuty v práci :-))

·         je společenský, rád se setkává s novými lidmi a nebojí se oslovit nové zákazníky,

·         je pro něj přirozené budovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy,

·         je spolehlivý a houževnatý.

 Tato práce nabízí flexibilitu a lze skloubit i s péčí o domácnost či malé děti. 

Co Vám můžeme nabídnout?

·         práci na HPP , částečný úvazek nebo ŽL,

·         být součástí  obchodního týmu skvělého rádia se skvělými  lidmi,

·          šéfovou, která vás zaučí a  bude vám oporou,  ale na oplátku bude požadovat výkony

·         pravidelná interní školení,

·         základní fixní mzdu a bonusy dle výše prodejů (bez omezení horní výše),

·         v případě pracovního poměru smlouvu na dobu neurčitou a 4 týdny dovolené,

·         vstupenky na zajímavé společenské a kulturní akce,

·         kancelář v centru Brna (ulice Lidická), která se právě rekonstruuje, aby se nám v ní dobře pracovalo.


Termín nástupu je dle domluvy.


Zasílejte životopisy emailem.

 

Kontakt

Rádio Petrov

Kontaktní osoba:
Andrea Šromová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Rádio Petrov (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.