Manipulační dělník v automobilovém průmyslu Mošnov

Plat: 16 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 369, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost AGIVA temp s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

z:13.9.2017. a:29.1.2018
Hledáme fyzicky zdatné a pracovité zaměstnance na třísměnný provoz pro dlouhodobé a stabilní zaměstnání do nadnárodní automobilky v Mošnově! Vhodné i pro absolventy nebo zájemce bez praxe, vše Vás zaučíme.
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: Práce na HPP
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 3000 KČ
- DOCHÁZKOVÝ BONUS 1300 KČ
- PRÉMIE AŽ 20 %, MZDA OD 100 KČ/HOD
- PŘÍPLATKY, ODMĚNY, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
- PŘÍSPĚVEK NA STRAVU, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
- Možnost záloh, karierního růstu, pracovního oblečení.
Info. na tel.: 733 530 668 od 8-15 hod. e-mail: konzultant@agivatemp.cz.

Kontakt

AGIVA temp s.r.o.

Bc. Katrin Richterová, +420 733 530 668, konzultant@agivatemp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGIVA temp s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGIVA temp s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.