Manipulační dělník v automobilovém průmyslu Mošnov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 369, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost AGIVA temp s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

z:13.9.2017. a: 26.6.2018
Hledáme fyzicky zdatné a pracovité zaměstnance na třísměnný provoz pro dlouhodobé a stabilní zaměstnání do nadnárodní automobilky v Mošnově! Vhodné i pro absolventy nebo zájemce bez praxe, vše Vás zaučíme.
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: Práce na HPP
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 3000 KČ
- DOCHÁZKOVÝ BONUS 1300 KČ
- PRÉMIE AŽ 20 %, MZDA OD 100 KČ/HOD
- PŘÍPLATKY, ODMĚNY, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
- PŘÍSPĚVEK NA STRAVU, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
- Možnost záloh, karierního růstu, pracovního oblečení.
Info. na tel.: 733 530 668 od 8-15 hod. e-mail: konzultant@agivatemp.cz.

Kontakt

AGIVA temp s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Katrin Richterová, +420 733 530 668, konzultant@agivatemp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AGIVA temp s.r.o. (IČO 04151372), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.