Autoelektrikář Frýdek-Místek

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Beskydská 2062, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost BONO auto a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

A11 a:10/1/2018
Požadujeme:
- vyučen v oboru autoelektrikář s praxí min. 3 roky v oboru
- seřizování a opravy elektrických systémů
- práce s diagnostikou a diagnostiku závad elektrických zařízení
- znalost automobilové technologie
- spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
- pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci
- pozitivní přístup ke svěřeným úkolům
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz: C, (E výhodou)
Nabízíme:
- zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem
- odpovídající finanční ohodnocení závislé od výkonů pracovníka
- moderně vybavené pracoviště
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru
- nástup dle dohody
Kontakt:
- telefonicky v čase od 07:00-16:00 hod viz výše
- e-mailem viz výše

Kontakt

BONO auto a.s.

Kontaktní osoba:
Zuzana Pončíková, +420 604 191 929, poncikovaz@bonoauto.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BONO auto a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BONO auto a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.