Truhláři Havířov

Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Studentská 1554, Havířov, Moravskoslezský

Společnost MATTES plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

O firmě: Naší specializací není jen výroba kuchyní na míru a rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra, ale provádíme rekonstrukce celého bytu či domu na území celého Moravskoslezského kraje.
Náplň práce: Výroba nábytku a kuchyní včetně související montáže
Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, minimálně střední odborné vzdělání zakončeno výučním listem
Nabízíme: Stabilní práci v zavedené společnosti, možnost nástupu dle dohody,
KONTAKT: pouze emailová komunikace, do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta.

Kontakt

MATTES plus s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dombek, prace@czechcooltrade.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MATTES plus s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MATTES plus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.