Učitel/ka mateřské školy Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Loutkářská 2324, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SmartFox Education - mateřská škola s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Loutkářská č.p. 2324/2, 169 00 Praha 6
kontakt: Janichová Linda, tel.: 777931731, e-mail: prace@foxikovaskolka.cz
požadavky: anglický jazyk na komunikativní úrovni, práce na PC, flexibilita, kreativita, zkušenost s prací s dětmi, dobrý zdravotní stav, praxe v mateřské škole vítána, náplň práce: příprava a plánování aktivit pro děti mateřské školy, 25 dní dovolené, 5 sick days, školení

Kontakt

SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.Kontaktní osoba:
Linda Janichová, +420 777 931 731, prace@foxikovaskolka.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SmartFox Education - mateřská škola s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SmartFox Education - mateřská škola s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.