Vedoucí pobočky Držovice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Konečná 441, Držovice, Olomoucký

Společnost Home Credit a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví.

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt po tel. domluvě paní Kozubíková tel.: 601 388 964 nebo e-mail martina.kozubikova@homecredit.cz.
Jak to u nás chodí:
- pracujeme v systému krátký - dlouhý týden (9,00 - 20,00 hod).
- místem pracoviště je pobočka přímo v prodejně Tesco
- základem naší mzdy je měsíční mzda 22 000 Kč + neomezené bonusy za uzavřené úvěrové smlouvy
- nabídneme ti celý systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenky, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění apod.).
Co u nás budeš dělat:
- nabízet klientům naše produkty - hotovostní úvěry, kreditní karty a konsolidace
- uzavírat s klienty smlouvy přímo na pobočce
NEpotřebuješ být počítačový expert. NEmusíš mluvit třemi cizími jazyky. NEčekáme, že se vše naučíš hned první den. U náš je hlavní, že opravdu chceš! ... a pokud chceš, můžeš se k nám přidat co nejdříve! Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit. Nabízíme: stravenky, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, slevy na firemní produkty.

Kontakt

Home Credit a.s.Kontaktní osoba:
Martina Kozubíková, DiS., +420 601 388 964, martina.kozubikova@homecredit.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Home Credit a.s. (IČO 26978636), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.