Kontrolor kvality Chrudim

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 307, Chrudim, Pardubický

Společnost SIAG CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Chrudim.
Pracovní náplň: provádění mezioperační a výstupní kontroly kvality na lakovně (výroba ocelových a litinových dílů) dle specifikace a požadavků zákazníka, tvorba kontrolních protokolů a výstupní dokumentace.
Požadavky: práce na PC - Word, Excel apod., čtení technické dokumentace, AJ/NJ výhodou, přesnost, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost za odvedenou práci, zkušenosti z provozu na lakovně výhodou.
Nabízíme: balíček zaměstnaneckých výhod.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8:00-14:30 hod. nebo e-mailem.

Kontakt

SIAG CZ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Lukáš Bakeš, +420 775 791 276, lukas.bakes@siag-group.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIAG CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIAG CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.