řidič mkd c + e Svitavy

Plat: 46 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Říční 1578, Svitavy, Pardubický

Společnost AD - sped Svitavy s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Požadovaná profese: Řidič MKD C + E
Pracovní náplň: řidič MKD - na pravidelné přepravy CZ - Itálie - CZ
Požadujeme: Řidičský průkaz C + E, platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k technice, spolehlivost a chuť pracovat.
Nabízíme: Pravidelnou práci, pravidelný plat, zánovní vozidlo Volvo FH 500, vlastní servisní zázemí, 3 víkendy v měsíci volné, možnost parkování v místě bydliště.

Kontakt

AD - sped Svitavy s.r.o.Kontaktní osoba:
Vojtěch Anderle, +420 736 481 111, adecar@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AD - sped Svitavy s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AD - sped Svitavy s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.