Vrátní, pracovníci ostrahy Praha

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Novovysočanská 164, Praha, Hlavní město Praha

Společnost 2MM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrátní.

Popis pracovní pozice

Kontakt nejdříve tel. 777 218 003, bude domluvena schůzka. (Ve vyjímečných případech v Po a Pá v místě výkonu práce pracovník na požádání zkontaktuje p. Trvaje.) Vhodné pro OZP.
Požadujeme výpis z RT.Jednoduché činnosti na vrátnici, kontrola objektů, informační činnost, není nutná znalost PC ani cizích jazyků. Dobré podmínky, možnost získání firemních bonusů, stálá práce na HPP. Práce vhodná pro muže i ženy.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

2MM s.r.o.Kontaktní osoba:
Marcel Trvaj, +420 777 218 003, trvaj@scgroup.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 2MM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 2MM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.