Asistent vedoucího oddělení kvality Protivín

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Švermova 349, Protivín, Jihočeský

Společnost OM PROTIVÍN a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: řízení změn dokumentace týkající se interní kvality a systému ISO 9001:2008, příprava dokumentace pro audit ISO 9001:2008, vedení statistiky reklamací a statistiky řízení kontrolních dávek, spolupráce s technickou kontrolou v oblasti neshod způsobených dodavateli(vystavování reklamací, jejich následné řízení a uzavření), příprava statistiky pro roční Shrnutí managementu
Pracovní požadavky: SŠ, VŠ vzdělání , 1-2 roky praxe v oblasti systému řízení kvality, znalost angličtiny a italštiny, znalost práce na PC.
Nabízíme: finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
Životopisy zasílejte na: sidlova.j@omprotivin.cz

Kontakt

OM PROTIVÍN a.s.Kontaktní osoba:
Jaroslava Šídlová, personalista, +420 382 252 795, sidlova.j@omprotivin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OM PROTIVÍN a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OM PROTIVÍN a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.