Zámečníci - svářeči Nový Jičín

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hřbitovní 910, Nový Jičín, Moravskoslezský

Společnost STECOMTRA Steel Components s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

z: 19.9.2017 a: 22.2.2018Požadavky: min. vyučen nejlépe v oboru strojírenství, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe v oboru výhodou, velmi dobrá znalost svařování CO2, platný svářečský průkaz, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost a pečlivost. Práce v úkolu.
Výhody: stravenky v nominální hodnotě 60,-Kč.
Kontakt: písemně na email: zdenka.malerova@stecomtra.cz nebo osobně každou středu od 13:00-14:00 hod. na adrese společnosti Hřbitovní 74, Nový Jičín

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

STECOMTRA Steel Components s.r.o.Kontaktní osoba:
Kontakt, zdenka.malerova@stecomtra.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STECOMTRA Steel Components s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STECOMTRA Steel Components s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.