Servisní technik deratizace, dezinsekce, dezinfekce Písek

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Písek, Jihočeský

Společnost Services PCM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

Na podporu našeho týmu hledáme Servisního technika. Odpovědného ,samostatného pracovníka v oboru boje proti škůdcům.
Požadujeme:
schopnost samostatného plánování, péči o stávající zákazníky, zajištění kompletní služby a vykonání úkonů u zákazníků.
Kvalifikace: zručnost, technické znalosti, příjemné vystupování, vysoká orientace u servisu, excelentní přístup k zákazníkům, odpovědnost za provedenou práci, vůle učit se nové věci, řidičský průkaz sk.B, flexibilita, bezúhonnost, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
nejlepší odborné zaškolení "Rentokil Initial Academy Program",samostatné rozhodování a vlastní odpovědnost, pružná pracovní doba, možnost dalšího profesního postupu, možnost využití firemního vozidla k soukromým účelům.
Finanční ohodnocení se odvíjí od kvalifikace a osobního ohodnocení. Jako mezinárodní koncern nabízíme atraktivní systém odměn.
První kontakt: pí. Jolana Wagnerová tel.: 777 741 001, email: wagnerova@pmc.cz

Kontakt

Services PCM, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jolana Wagnerová, +420 777 741 001, wagnerova@pcm.cz, Vyšehradská 1349/2, Nové Město, 128 00 Praha 28

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Services PCM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Services PCM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.