Zámečník Nymburk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 480 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Boleslavská třída 418, Nymburk, Středočeský

Společnost Legios Loco a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři kolejových vozidel.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: sestavování dílů a montáž nových vozů dle výkresové dokumentace, rýsování a vrtání dle výkresu, příprava pro svařování, údržba a čištění svěřených zařízení a nářadí
Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru - zámečník, opravář zemědělských strojů, utomechanik a jiné příbuzné obory, znalost čtení technické dokumentace,
Nabízíme: příspěvek na stravování a další benefity, motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky, jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti;

Kontaktovat nás můžete: e.mailem nebo telefonicky: Ing. Krepčíková Hana tel: 601 390 612, v době od 8:00- 15:00 hodin

Kontakt

Legios Loco a.s.

Ing. Hana Krepčíková, +420 601 390 612, hana.krepcikova@legios.eu

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Legios Loco a.s. (IČO 29153492), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.