Obchodní referent/referentka - technik/technička prodeje Nová Paka

Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 470, Nová Paka, Královéhradecký

Společnost ZPA Nová Paka, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA - TECHNIK/TECHNIČKA PRODEJE - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: personalistika@zpanp.cz, případně poštou na výše uvedenou adresu.Uzávěrka přihlášek je do 28.2.2018. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobním pohovorům.
Požadujeme vzdělání elektrotechnického, strojírenského směru, příp. úplné střední všeobecné (gymnázium), technické znalosti v oboru měření a regulace výhodou, obchodní dovednosti, zodpovědnost, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, možnost služebních cest, řidičský průkaz B, znalost práce na PC, znalost AJ světového jazyka (angličtina, němčina, ruština) výhodou. Vhodné i pro absolventy.
Výše základní mzdy je závislá na dosažené kvalifikaci, pracovních zkušenostech, dovednostech, získané praxi, prémie dle dosažených obchodních výsledků.
Výše uvedená mzda je určena pro absolventy, u zaměstnanců s praxí v oboru smluvní mzda, pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s předpokladem následného prodloužení.
Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon, osobní automobil pro služební cesty.

Kontakt

ZPA Nová Paka, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Bílek, personalistika@zpanp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZPA Nová Paka, a.s. (IČO 46504826), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.