Asistent of bussines manager Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Václavské náměstí 831, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Top of Travel Agency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce : Biskupská 1754/3, Praha 1 - Nové Město
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - sulcova.akkristkova@gmail.com
Kontaktní osoba : paní Jana Šulcová, Advokátní kancelář Liliany Kříštkové
Upřesňující informace : znalost korejštiny a anglického jazyka podmínkou z důvodu telefonické a e-mailové komunikace v těchto jazycích.

Kontakt

Top of Travel Agency s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Šulcová, sulcova.akkristkova@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Top of Travel Agency s.r.o. (IČO 03816095), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.