Ranní brigáda ve skladu - Ústí nad Labem Praha 2

Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí. Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít. Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Londýnská 730/59, Praha 2, Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, který se zabývá rychlou a efektivní zásilkovou přepravou, hledáme pracovníka do skladu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chlumec u Ústí nad Labem
Nástup: Ihned 

Pracovní doba: ranní směna 5:45 – 8:00 (9:00)

Náplň práce: 
- vykládka a nakládka kamionu 
- skenování zásilek pomocí skeneru 

Požadujeme: 
- fyzickou zdatnost (zásilky do 50 kg) 
- rychlost, samostatnost, spolehlivost 
- uživatelskou znalost práce na PC 

Nabízíme: 
- DPČ
- dlouhodobou spolupráci 
- mzda 100-110 Kč/hod. 


V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo nám zašlete sms PRACE CHLUMEC a my se Vám ozveme zpět. Životopis můžete zaslat na prahazavináčworkservice.cz.

Kontakt

Work Service Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Sukova  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Work Service Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Work Service Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.