Mechanici specialisté Plazy

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 128, Plazy, Středočeský

Společnost YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 128
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: alenaprochazkova.cz@yapp.com, andreagregorova.cz@yapp.com

Náplň práce: Zajištění provozu veškerého strojního zařízení, nástrojů a přípravků. Provádění preventivní údržby dle plánu. Vyhledávání závad na strojním zařízení, jejich diagnostika a následná oprava či výměna vadné součásti. Vedení záznamů o prováděné údržbě. Provádění výměny a údržby forem a přípravků.
Požadavky: znalosti / zkušenosti v oblasti mechanických, pneumatických a hydraulických prvků, praxe min 2 roky v automobilovém průmyslu, řidičský průkaz sk. B, průkaz řidiče VZV

Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost vzdělávání.

Kontakt

YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.

Gregorová Andrea Procházková Alena, +420 724 616 255,604 302 217, alenaprochazkova.cz@yapp.com, andreagregorova.cz@yapp.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.