Obchodník/ce - projekt manažer/ka Ostrava

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brandlova 1685, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost INTERBO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Brandlova 9, Moravská Ostrava
V případě zájmu volejte do 18 hod. každý pracovní den nebo pište na e-mail.

Firma DIAMOND DESIGN hledá pro svoji provozovnu v Ostravě - projekt managera\ku - obchodníka/ci.

Náplní práce je:
-vyhledávání nových obchodních příležitostí.
-práce se stávajícími obchodními kontakty.
-obchodní realizace zakázek s koncovými klienty.
-návrhy požadovaných realizací, kreativní a technický přístup.
-spolupráce na zajištění provozu showroomu.

Požadujeme:
-časovou flexibilitu a samostatnost
-znalost práce na pc - znalost google prostředí (mail, kalendář, kontakty, disk - dokumenty, hangout …)
-řidičský průkaz sk. B
-příjemné a dobré vystupování
-obchodní a oborové zkušenosti jsou výhodou

Nabízíme:
-práci v malém kolektivu se zázemím velké značky
-štědrý mzdový systém s možností velkého výdělku
-moderní a příjemné zázemí a vybavení
-časově flexibilní práci
-školení a vzdělávání zaměstnanců
-podíl na zisku, osobní automobil, notebook, mobilní telefon

Kontakt

INTERBO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Přemysl Bolf, +420 773 784 338, bolf@diamonddesign.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERBO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERBO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.