Operátor/ka svařování - svářeč co2 Hranice

Plat: 25 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 306, Hranice, Olomoucký

Společnost Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Kontrola svárů po svařovacím robotu/laseru; Opravy svárů na konstrukcích autosedaček; Spolupráce na plnění výrobního plánu; Komunikace s mistry.

Požadujeme:
Školení svářečů ČSN 05 0601 - platný svářečský průkaz (svářečské oprávnění výhodou, nikoli podmínkou - možnost absolvování kurzu ČSN 05 0601 na náklady zaměstnavatele nebo obnovení propadlého průkazu na náklady zaměstnavatele); spolehlivost, zodpovědnost; manuální zručnost, aktivní přístup k práci, ochotu pracovat ve směnném provozu (volné víkendy).

Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení s vyplácenými bonusy již ve zkušební době; Příspěvek na dopravu - 2kč/km, jedna cesta do práce- i pro bydliště v Hranicích; Příplatek za svařování, za ztížené pracovní prostředí; Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, 100 Kč stravenky), možnost mimořádné odměny.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: aweissova@lear.com;
- osobně: kdykoliv je možné vyplnit si Náborový dotazník na recepci závodu - pohovor však po předchozí domluvě.

Kontakt

Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Adéla Weissová, aweissova@lear.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.