Pracovník/nice obchodního oddělení Ústí nad Orlicí

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Družstevní 1383, Ústí nad Orlicí, Pardubický

Společnost AirsoftGuns s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Družstevní č.p. 1383, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracovávání administrativní agendy
- potvrzování objednávek, řešení reklamací
- komunikace se zákazníky
- příprava a dohled nad expedicí zásilek
POŽADUJEME:
- min. střední odborné s maturitou (bez vyučení)
- velmi dobrá znalost práce s PC (MS Excel)
- dobré komunikační schopnosti
- zodpovědnost a pečlivost, samostatnost
- vysoká časová flexibilita
- dobrá znalost AJ
- orientace ve světě airsoftu, zbraní a military výhodou
NABÍZÍME:
- stabilní pracovní příležitost
- pestrou náplň práce
- dobré finanční ohodnocení, proplácení přesčasů
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnanecké benefity
V případě zájmu zašlete životopis a krátký motivační dopis na email sales@airsoftguns.cz, následně prosím vyčkejte na pozvání k osobnímu pohovoru.

Kontakt

AirsoftGuns s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lukáš Heuler, +420 604 453 497, sales@airsoftguns.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AirsoftGuns s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AirsoftGuns s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.