Lékař/ka na oddělení neurologie Litoměřice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žitenická 2084, Litoměřice, Ústecký

Společnost Nemocnice Litoměřice, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru lékaře / lékařku na oddělení neurologie.
Požadujeme:
Způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č. 95/2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a členství v ČLK. Písemné žádosti zasílejte na adresu: Nemocnice Litoměřice, a.s., sekretariát představenstva, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Bližší informace: MUDr. Jiří Štverák, MBA, telef. 416 723 702, e-mail: jstverak@nemocnice-lt.cz, primář MUDr. Lukáš Fuhrmann, telef. 416 723 762, e-mail: l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz.

Kontakt

Nemocnice Litoměřice, a.s.

MUDr. Lukáš Fuhrmann, primář, +420 416 723 762, l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Litoměřice, a.s. (IČO 06199518), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.