MANIPULANT Praha 5

Jsme Žirafa.cz. Mladá a inovativní personální agentura. ZDARMA Vám pomáháme najít lepší, zábavnější a kvalitně ohodnocenou práci. Náš zkušený tým je plný odborníků. Skvěle se orientujeme v nabídkách na trhu práce a vybíráme Vám ty nejlepší. Celému světu chceme ukázat, že naše obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Jednáme na rovinu, bez tajemství, složitostí a kliček. Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky. Pošlete nám svůj životopis přes kontaktní formulář a Žirafa se začne rozhlížet kolem Vás.

Plat: 18 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karla Engliše 3201/6, Praha 5, Hlavní město Praha

Manipulace s výrobky a materiálem, zkušenosti na pozici, manuální zručnost, vyučen, třísměnný provoz, VZV výhodou, motivující příjem, lokalita Hustopeče

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň

-          manipulace pomocí VZV a "paleťáku" se svěřeným materiálem

Nabízíme

-          motivující příjem + čtvrtletní prémie

-          příspěvek na pojistné

-          závodní stravování

-          motivační příplatky za práci o víkendu

-          dny dovolené navíc

-          zaškolení

-          lokalita - BŘECLAVSKO

Požadujeme

-          zkušenosti s manipulací materiálu

-          manuální zručnost

-          alespoň vyučen

-          třísměnný provoz

praxe s obsluhou VZV

Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 3201/6
Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína KUčerová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Žirafa.cz (IČO 4230841), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.